Linkin Park zagra na Impact Festival 2017

/ 4 listopada, 2016

17 czerwca 2017 roku w Tauron Arenie w Krakowie wystąpi System of a Down – to już wiemy od jakiegoś czasu. Organizatorzy poinformowali właśnie, że dwa dni wcześniej na tej samie scenie zaprezentuje się inna gwiazda zza oceanu – Linkin Park.

Linkin Park to nagrodzony Grammy zespół rockowy, który tworzą: wokalista Chester Bennington, perkusista Rob Bourdon, gitarzysta Brad Delson, basista Dave „Phoenix” Farrell, DJ programer Joe Hahn i Mike Shinoda – wokal , klawisze, gitara. Pochodząca z południowej Kalifornii grupa wdarła się na scenę w 2000 roku z ich pierwszym albumem „Hybrid Theory”, który okazał się być najlepiej sprzedającym się debiutem w XXI wieku (19 milionów egzemplarzy na świecie).

Zespół pracują obecnie nad siódmym albumem, który ukaże się nakładem Warner Brothers Records. Możliwe, że nowy materiał usłyszymy już podczas koncertu na Impact Festival.

Sprzedaż biletów na 15 czerwca startuje 7 listopada o 10.00. Zakupić można je będzie na stronie organizatora livenation.pl. Najtańsze kosztują 249 zł.

Bilety na 17 czerwca już są w sprzedaży. Zaprasza Linkin Park:

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także