Listopadowy "Teraz Rock" już w kioskach

/ 26 października, 2016

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

Przede wszystkim Kult, któremu poświęciliśmy sporo miejsca w nowym numerze pisma. O nowej płycie zatytułowanej „Wstyd” opowiedział nam lider zespołu, Kazik Staszewski, bohater okładki. Wkładkę, tym razem 10-stronicową, poświęciliśmy natomiast niemieckiej legendzie muzyki elektronicznej, grupie Kraftwerk.

Poza muzykiem Kultu nasi dziennikarze przepytali również członków takich zespołów jak NightwishT.LoveVaderPerfectAlter BridgeGhost czy Suicidal Tendencies. W listopadowym „Teraz Rocku” znajdziecie też wywiady ze Steve’em HarrisemRayem Wilsonem i Johnem Wesleyem. Jednak nie tylko wywiadami nowy numer stoi, ponieważ znajdziecie w nim również artykuły o Led ZeppelinKing CrimsonMarilynie Mansonie i Iron Maiden.

Lato już za nami, dlatego koncertów jest nieco mniej, ale w najnowszym numerze postaraliśmy się o prawdziwe petardy – nasi dziennikarze obejrzeli i opisali występy takich wykonawców jak AC/DCPJ HarveyBehemothNew Model Army Steel Panther.

Pamiętajcie – nowy „Teraz Rock” pojawił się już w kioskach, a także w naszym sklepie internetowym. Jest dostępny również w wersji elektronicznej

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także