Majowy "Teraz Rock" od jutra w sprzedaży!

/ 28 kwietnia, 2015

Dokładnie 29 kwietnia pojawi się nowy numer pisma "Teraz Rock". Wystarczy spojrzeć na zaprezentowaną niżej okładkę, żeby stwierdzić, iż sporo miejsca poświęciliśmy muzykom z Faith No More. Usatysfakcjonowani powinni być również miłośnicy twórczości Blind Guardian – niemiecki zespół doczekał się 12-stronicowej wkładki.

Zadowoleni powinni być również miłośnicy wywiadów. Nasi redaktorzy przepytali muzyków z takich zespołów jak: Blur, Judas Priest, Def Leppard, Godsmack, Five Finger Death Punch, Vader czy Proletaryat. Jeśli natomiast chodzi o artykuły to, poza stałymi rubrykami, możecie poczytać o weteranach z Lynyrd Skynyrd, którzy już niedługo pojawią się w Polsce.

Ponieważ sezon koncertowy rozkręca się na dobre, nie zabraknie relacji z najważniejszych występów, które w ostatnim czasie odbyły się nad Wisłą. Nasi ludzie zobaczyli i opisali występy między innymi Kultu, Stevena Wilsona, Halestorm, Archive i Death to All. Poza tym w majowym numerze znajdziecie recenzje najnowszych wydawnictw, wiadomości z rockowego świata i wiele więcej.

Zapraszamy do kiosków!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także