Bez kategorii

Mamy listę najlepszych basistów

/ 24 maja, 2013

Do naszego castingu zgłosiło się 75 muzyków. Każdy z nich miał nadzieję, że dołączy do naszej supegrupy, w której posady zdobyło już trzech znakomitych instrumentalistów:

 
Z Waszą pomocą wybraliśmy dziesięciu najlepszych basistów. Walka trwała do samego końca, a bitwa o miejsce w składzie Teraz Rock Band rozstrzygnęła się przed samą północą. Oddaliście ponad 400 głosów! Który basista będzie razem z Bonhamem tworzył sekcję rytmiczną naszej kapeli? ZOBACZCIE SAMI
 
W związku z głosowaniem organizowaliśmy również konkurs, w którym do wygrania była biografia "Mark Knopfler" wydawnictwa In Rock oraz płyta zespołu CF98 pt. "13". Nagrodę otrzymuje Kamil Sałek, który głosował na następujących basistów: Robert Trujillo, Paul McCartney, Cliff Burton. Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą na podany w mailu adres.
 
 
To oczywiście nie koniec naszej zabawy. Przed nami batalia o stanowisko wokalisty w Teraz Rock Band. Do tej pory zgłosiło się do nas już ponad stu frontmanów, którzy chcieliby zdzierać gardło w naszej supergrupie. Dlatego wybór wokalisty zostanie podzielony na dwa półfinały i finał. Szczegóły zdradzimy wkrótce. 

pg

KOMENTARZE