Manowar ogłosił koniec

/ 26 maja, 2016

Manowar pożegna się z fanami podczas ostatniej, ogólnoświatowej trasy koncertowej. Nie znamy jeszcze żadnych dat występów podczas „The Final Battle”, wiemy jedynie, że koncerty rozpoczną się w Niemczech. Zespół wydał oficjalne oświadczenie:

Trasa „Gods and Kings” była przełomowa w naszej karierze. Scena, dźwięk, wideo i Wy, nasi fani – to wszystko było cudowne. To tak wspaniałym doświadczeniu było jasne, że następnym razem musimy zrobić coś większego, wykraczającego poza to, co zrobiliśmy do tej pory – coś, co wypełni sny każdego fana Manowar.

To jest najlepszy moment, by powiedzieć „dziękuję” i się pożegnać. „The Final Battle” rozpocznie się w Niemczech i zabierze nas w podróż po całym świecie, by powiedzieć Wam wszystkim „do widzenia”.

Tym, którzy wezmą udział w tej trasie, na zawsze pozostaną wspomnienia – będą świadkami zespołu, który oddał krew, serca, dusze i każdą chwilę swojej kariery prawdziwemu heavy metalowi.

Zespół wzywa fanów, aby dobrze się na to przygotowali. Po raz ostatni Manowar zawitał do Polski w połowie stycznia 2016 roku. Mamy nadzieję, że Amerykanie nie zapomną o naszym kraju także podczas pożegnalnej trasy.

Ostatnią płytą grupą pozostanie album sprzed dwóch lat „Kings of Metal MMXIV” – nagrana na nowo w studiu płyta z 1988 roku. Otwiera ją utwór „Hail and Kill MMXIV”.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także