Slash i Nikki Sixx w dokumencie Duffa McKagana

/ 25 maja, 2016

Film „It’s So Easy and Other Lies” Duffa McKagana trafi do wybranych kin w Stanach Zjednoczonych 26 maja 2016 roku. W zdjęciach do dokumentu o początkach Guns N’Roses, która w Polsce ukazała się pod tytułem „Sex, drugs & rock n’ roll… i inne kłamstwa”, wziął udział nie tylko basista tej formacji. Na ekranie (a później na DVD) zobaczyć też będzie można m.in. Slasha, Nikkiego Sixxa z Mötley Crüe i Sixx:A.M. oraz Mike’a McCready’ego z Pearl Jam.

Pierwszy przedsmak tej produkcji już poznaliśmy. W pierwszej zapowiedzi „It’s So Easy and Other Lies” Duff McKagan i jego przyjaciele wspominali, jak w ogóle muzyk z Seattle trafił do grających w Los Angeles Gunsów. W kolejnej, w animowanej fragmencie, zobaczyć możemy, jak zespół zareagował na pierwsze sukcesy, i posłuchać Nikkiego Sixxa, który opowiada o ich wspólnej trasie.

Tak to wszystko się zaczęło. Po latach, w kwietniu tego roku Guns N’ Roses ze Slashem i Duffem McKaganem wrócił na scenę. Pod poniższym linkiem znajdziecie najlepsze momenty ich koncertu w las Vegas. Teraz panowie mają krótką przerwę. W drugiej połowie czerwca 2016 roku ruszą w trasę po Ameryce, później może także po Europie.

Więcej o tym wszystkim znajdziecie w majowym „Teraz Rocku”.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także