Manowar ogłosił nazwę przyszłorocznej trasy koncertowej

/ 7 września, 2015

Manowar na oficjalnym profilu na Facebooku:

W świecie Manowar więcej znaczy lepiej! Jeśli sądzicie, że trasa "Kings of Metal" była potężna, wyobraźcie sobie co się stanie, gdy połączymy nasze siły i dodamy do tego utwory z albumu "Gods Of War". Ta trasa będzie niszczycielska! Jeśli w waszych żyłach płynie metal, nie możecie tego przegapić!

Przyszłoroczna trasa koncertowa będzie uczczeniem trzynastego studyjnego albumu "Kings Of Metal MMXIV", którego wielu fanów nie miało jeszcze okazji usłyszeć na żywo, jak również kolejnej rocznicy wydania albumu "Gods Of War",  którego głównym motywem stali się bogowie nordyccy. Jak poinformowali członkowie grupy Manowar, setlista "Gods And Kings World Tour 2016" będzie zawierała najpopularniejsze utwory z tych dwóch albumów, jak również wiele innych kultowych kawałków formacji, powstałych na przestrzeni 35 lat aktywności scenicznej.

W pierwszych miesiącach przyszłego roku amerykańska formacja Manowar wystąpi m.in. w Czechach, Niemczech, Szwecji, Finlandii, Danii, Estonii, Litwie, Łotwie, na Słowacji oraz oczywiście w Polsce. Warto podkreślić, że będzie to druga wizyta Królów Metalu w naszym kraju. W 2014 roku w katowickim Spodku podczas koncertu Manowar bawiło się blisko sześć tysięcy fanów. Nie ma wątpliwości, że nadchodzący koncert w Warszawie ma szansę pobić tamtą frekwencję.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także