Marcowy Teraz Rock już w sprzedaży

/ 26 lutego, 2014

Zespół Within Temptation jest bohaterem marcowego wydania pisma Teraz Rock. To tej popularnej grupie z Holandii poświęciliśmy aż dziesięć stron – wkładka obejmuje nie tylko historię zespołu, ale również recenzje wszystkich płyt, ciekawostki i nieznane fakty. Jednak to tylko początek atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy…

W tym numerze postawiliśmy na wywiady. Przepytaliśmy muzyków z polskich zespołów: Luxtorpedy, Republiki, Illusion, czy Kat. Oczywiście nie zapomnieliśmy również o wykonawcach zagranicznych, wśród których wyróżnić warto Therion, Scorpions, Thirty Seconds to Mars i Five Finger Death Punch. To jednak tylko część wywiadów, które przygotowaliśmy.

Wśród artykułów nie zabrakło cyklicznych pozycji, jak chociażby "Demontażu", "Przesłuchania" i "Kower Story". Pierwszy został poświęcony grupie Pink Floyd, drugi Pawłowi "Drakowi" Grzegorczykowi, a trzeci Sexbombie.

Jak to zwykle bywa, nasi redaktorzy pojawili się na kilku koncertach, które dla Was opisali. Zrelacjonowali między innymi występy zespołów Deep Purple, Primal Fear, KNŻ, Fields of the Nephilim, czy Kat & Roman Kostrzewski.

Ponadto w numerze recenzje płyt i książek, newsy oraz wiele więcej!

Marcowy numer Teraz Rocka trafił do sprzedaży 26 lutego

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także