Megadeth rozpoczął wielkie odliczanie

/ 26 września, 2015

Co się stanie w obozie Megadeth za jakieś 6 dni, 8 i pół godziny (od chwili publikacji tego artykułu), czyli w piątek 2 października 2015 roku o godzinie 19 naszego czasu? Jakaś szansa, że Dave Mustaine i spółka odliczają do czegoś innego niż wydanie 15. studyjnego krążka, oczywiście istnieje…

Wydaje się jednak, że za kilka dni powinniśmy poznać co najmniej tytuł następcy albumu „Super Collider” z 2013 roku. Wskazują na to powtarzające się komunikaty Megadeth:

Wkrótce… #‎megadeth15.

Listę utworów już znamy – frontman grupy podzielił się nią jakiś czas temu na czacie z fanami.

1. Death From Within
2. Fatal Illusion
3. Conquer… Or Die!
4. Lying In State
5. Me Hate You
6. The Emperor's New Clothes
7. Dystopia
8. Bullet To The Brain
9. Last Dying Wish
10. Post American World
11. Look Who's Talking
12. The Threat Is Real
13. Poisonous Shadows
14. Melt The Ice Away (Budgie cover)
15. Foreign Policy (Fear cover)

Ciekawe, w którym z utworów usłyszymy muzyka country Steve’a Warinera?

Teraz ważniejsze jest inne pytanie: czy w piątek otrzymamy już cały krążek? A może tylko singiel? Czy zespół zdecydowałby się na premierę bez zapowiedzi, ogłoszoną nie wprost zaledwie tydzień wcześniej? Nie zdziwiłoby nas to – nowa płyta Megadeth jest już przecież gotowa. A już wkrótce muzycy ruszają w trasę koncertową po Europie. Zapewne chcieliby się podczas niej podzielić z fanami świeżymi utworami. Odpowiedź na początku października.

Zbliżające się wielkimi krokami wydawnictwo będzie pierwszym albumem grupy, w którego nagraniach wzięli udział Chris Adler z Lamb of God oraz Kiko Loureiro z Angry. Perkusista i gitarzysta zastąpili Shawna Drovera i Chrisa Brodericka, którzy odeszli z Megadeth w listopadzie 2014 roku. Nowy skład radzi sobie całkiem nieźle, o czym mogła przekonać się już między innymi publiczność zgromadzona na ich pierwszym wspólnym koncercie w lipcu tego roku w Quebecu.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także