Październikowy "Teraz Rock" – zapowiedź

/ 26 września, 2015

Październikowy "Teraz Rock" pojawi się w kioskach w całej Polsce, w naszym sklepie internetowym i w e-Kiosku dokładnie 30 września. Ten numer powinien zainteresować przede wszystkim miłośników twórczości grupy Riverside, która nie tylko zdobi nową okładkę, ale której nową płytę zrecenzowaliśmy i porozmawialiśmy z jej wokalistą. Wkładkę natomiast poświęciliśmy solowym dokonaniom Davida Gilmoura – to tym aż 11 stron!

W październiku postawiliśmy przede wszystkim na wywiady. Poza wspomnianym już Riverside, na nasze pytania odpowiedzieli muzycy z zespołów Armia, Deep Purple, Editors, Bring Me The Horizon, Paradise Lost, OCN, Cochise czy Tank. W artykułach gratka dla miłośników Iron Maiden – nasz redaktor naczelny opisał lot z liderem zespołu, Brucem Dickinsonem. Ponadto napisaliśmy o Disturbed, solowych dokonaniach Keitha Richardsa, Black Sabbath, Closterkeller i Ani Rusowicz.

Ponieważ koniec sierpnia i wrzesień to wiele ciekawych koncertów, na stronach październikowego "Teraz Rocka" znajdziecie relacje z kilku ważnych festiwali: OFF, Kraków Live, Cieszanów, Ino-Rock i Rock na plaży. Nasi ludzie byli również w Rybniku, gdzie grał zespół Linkin Park. Poza tym klasycznie – recenzje, newsy ze świata rocka i wiele więcej doskonałego materiału!

Październikowy "Teraz Rock" w sprzedaży od 30 września. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także