MetalFest nie odbędzie się w 2014 roku

/ 14 listopada, 2013

Przykra wiadomość dla fanów ciężkiego uderzenia napłynęła od Knock Out Productions. Z oświadczenia opublikowanego na stronie internetowej agencji wynika, że w przyszłym roku nie odbędzie się impreza z cyklu MetalFest. Powodem takiej decyzji jest zbyt małe zainteresowanie tego typu imprezą w naszym kraju.

Pełna treść oświadczenia:

Witamy.

Wiele osób nie mogło się doczekać informacji o MetalFest 2014.

Informujemy, że MF w następnym roku niestety się nie odbędzie. Niestety zbyt małe zainteresowanie tego typu imprezą u nas w kraju oraz ogromna konkurencja metalowych festiwali w całej Europie zmusiła nas do podjęcia decyzji o nie organizowaniu Metalfestu w przyszłym roku.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili MF, zespołom które zagrały i firmom które pomagały w organizacji tej imprezy. Otrzymaliśmy wiele pochlebnych opinii na temat MetalFest, jednak nie zmienia to faktu, że edycja w 2014 roku się nie odbędzie.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na naszych klubowych koncertach.

Knock Out Productions

Na tegorocznej imprezie z cyklu MetalFest, która odbyła się w dniach 20-22 czerwca w Jaworznie, licznie zgromadzeni fani mogli zobaczyć między innymi Helloween, Accept, Down, Satyrcion, Sodom, Illusion, czy Finntroll

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także