Muzycy Kings of Leon przestrzegają kolegów z One Direction

/ 14 listopada, 2013

Młodzi muzycy z boysbandu One Direction stają się coraz popularniejsi. Sława sprawia, że coraz częściej wypowiadają się na ich temat inni starsi muzycy. Zwykle nie mają dobrego zdania o swoich młodszych kolegach, a w tej grupie jest chociażby Noel Gallagher. Zdecydowanie bardziej wyważoną opinię o boysbandzie ma Paul McCartney.

Teraz do grona komentujących dołączył Nathan Followill z Kings of Leon – nie zdecydował się on jednak na ocenę twórczości One Direction, tylko postanowił doradzić młodszym kolegom. Mówił o zwracaniu uwagi na telefony komórkowe podczas hotelowych imprez. Brzmi, jakby miał spore doświadczenie…

Jeśli zamierzasz robić imprezę w pokoju hotelowym, przygotuj pudełko przy drzwiach i zbierz do niego wszystkie telefony dziewczyn – właśnie z ich powodu dzieciaki wpadają w kłopoty. W końcu każdy telefon ma kamerę.

Radę dla młodszych kolegów miał również wokalista Celeb Followill:

Nie próbujcie zmieniać się w kapelę rockową, czy coś podobnego. Jesteście już na pewnym etapie, macie muzykę i oddanych fanów, więc nie próbujcie zmieniać swojego wizerunku.

Trudno powiedzieć, czy panowie obawiają się konkurencji ze strony One Direction, czy rzeczywiście postanowili być pomocnymi starszymi kolegami. Jedno jest pewne – boysband budzi coraz większe zainteresowanie i emocje wśród innych wykonawców.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także