Metallica ogłasza pierwsze koncerty

/ 5 września, 2016

Usatysfakcjonowani mogą czuć się na razie fani Metalliki z Portoryko, Ekwadoru, Kolumbii, Kostaryki i Gwatemali. Wszystko dlatego, że to właśnie tam zespół rozpocznie promocję swojej płyty zatytułowanej „Hardwired… to Self-Destruct”. Pierwszy z zaplanowanych koncertów odbędzie się już 26 października.

Oto szczegóły pierwszego, skromnego jak na standardy Metalliki, tournée:

26 października: San Juan, Portoryko
29 października: Quito, Ekwador
1 listopada: Bogota, Kolumbia
3 listopada: Gwatemala, Gwatemala
5 listopada: San Jose, Kostaryka

Co prawda nie wiemy kiedy dokładnie, ale pewne jest, że amerykański zespół wcześniej czy później pojawi się na Starym Kontynencie. Dość enigmatycznie, ale jednocześnie optymistycznie brzmią zapowiedzi, które pojawiły się na facebookowym profilu Sonisphere Festival Hamburg, gdzie z przekonaniem o zbliżającym się koncercie Metalliki piszą organizatorzy imprezy:

Metallica zawsze wyruszała w obszerne tournée w związku z promocją każdego swojego wydanwictwa, dlatego należy się spodziewać, że podobnie będzie z „Hardwired…To Self-Destruct”.

Przypomnijmy, że album pojawi się w sprzedaży 18 listopada tego roku i będzie to wydawnictwo składające się z dwóch płyt CD, na których znajdzie się niespełna 80 minut premierowego materiału. Krążek promuje utwór „Hardwired”, który został udostępniony w dwóch wersjach – studyjnej i koncertowej.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także