Metallica: płyta dopiero w 2015 roku?

/ 29 kwietnia, 2013

Temat nowej płyty grupy jest poruszany regularnie podczas wywiadów z muzykami. Niedawno niejasno w tej sprawie wypowiadał się Kirk Hammett, który oświadczył, że nagrywanie albumu to długi proces (o czym szerzej TUTAJ). Tymczasem przyszedł czas na Larsa Ulricha, który został zapytany przez Channel24, kiedy możemy spodziewać się nowej płyty formacji, ponieważ fani są zniecierpliwieni.

– Będę zaskoczony, jeśli nowy album pojawi się przed 2015 rokiem – przewiduje perkusista. – Nagrywanie zajmuje nieco czasu, a my jesteśmy zajęci wieloma innymi sprawami. W końcu jednak zaczniemy to robić – zakończył Ulrich.

Póki co największym problemem zespołu jest brak czasu, na który panowie narzekają we wszystkich wywiadach. Wszystko wskazuje na to, że na następcę wydanej w 2008 roku płyty "Death Magnetic" pozostaje nam jeszcze trochę poczekać.

Lars Ulrich wypowiedział się przy okazji wywiadu również o długowieczności zespołu: – Musisz uczyć się iść na kompromisy. W każdym związku jest tak, że musisz brać i dawać. I w jakiś sposób udało nam się zorientować, jak to robić. Jednak to nie zawsze było łatwe – powiedział perkusista.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także