Zachwycające dziecięce covery

/ 28 kwietnia, 2013

Zoe Thomson, która wykonała partię gitarową z utworu "Sweet Child O' Mine" i zachwyciła samego Slasha (o tym szerzej TUTAJ), staje się powoli gwiazdą Internetu. Jak się okazuje, mała Zoe ma zespół, z którym koncertuje i wykonuje znane rockowe i metalowe kawałki. O umiejętnościach The Mini Band przekonało się już niespełna 5,5 miliona osób, które obejrzały ich wykonanie "Enter Sandman":

Zespół ma na swoim koncie również profesjonalny teledysk:

Poniżej ponownie Zoe Thomson, która pokazuje swoje umiejętności, tym razem w wieku 9 lat, wykonując utwór "The Pretender" grupy Foo Fighters:

___________________________________________________

Jednak nie tylko The Mini Band oraz Zoe zasługują na uznanie. W sieci znaleźć możemy również sceniczne poczynania formacji LIl Rock Band, która zdecydowała się wykonać utwór "Sweet Child O' Mine". Na filmiku możemy zobaczyć muzyków w wieku od 11 do 15 lat:

___________________________________________________

Furorę w sieci robi zespół o poważnie brzmiącej nazwie Children Medieval Band. Jak zobaczycie za chwilę, muzycy nie wyglądają zbyt poważnie, ale ich umiejętności są zachwycające. Wzięli "na warsztat" między innymi dwa utwory – "Sonne" grupy Rammstein

…oraz "Seven Nation Army" The White Stripes:

___________________________________________________

Nie można zapomnieć o Azji, gdzie jest szczególnie wysoki odsetek uzdolnionych dzieciaków. W sieci można znaleźć dziesiątki wspaniałych coverów. My zaprezentujemy 8-letnią dziewczynkę, która zawstydziła (zapewne) samego Joe Satrianiego:

To wszystkie filmiki, które chcieliśmy Wam pokazać. Jest ich oczywiście znacznie więcej, ale po tych kilku przykładach widać, że rośnie nam naprawdę zdolne młode pokolenie muzyków.

Zapraszamy również do obejrzenia wybranych przez nas coverów, które są ciekawsze od oryginałów.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także