Mike Portnoy ocenia nowy album Dream Theater

/ 10 września, 2013

Nowy album Dream Theater zbliża się wielkimi krokami. Jego premiera 24 września. Jak dotychczas zespół udostępnił dwa utwory z wydawnictwa zatytułowanego "Dream Theater". Na naszych łamach prezentowaliśmy zarówno utwór "The Enemy Inside", jak i "Along For The Ride".

O ocenę nowego materiału został poproszony przez magazyn Modern Drummer sam Mike Portnoy, były perkusista formacji Dream Theater. Wykazał się on niespotykaną wręcz dyplomacją:

To był główny powód, dlaczego opuściłem Dream Theater – zmieniłem się. Mówiąc absolutnie dyplomatycznie, gdy usłyszałem nowy materiał uznałem, że nie jest to po prostu moja bajka. Brzmi super, ale nie mógłbym być z tym w żaden sposób związany.

Przypomnimy, że całkiem niedawno światowe media obiegła informacja, jakoby Portnoy chciał wrócić do swojego byłego zespołu. Sam muzyk szybko jednak to zdementował i tłumaczył, że jego słowa zostały wyciągnięte z kontekstu. Ponadto James LaBrie zaznaczył, że Mike Mangini świernie sobie radzi i na pewno zostanie w zespole. Mike Portnoy natomiast powiedział, że odnalazł już swój muzyczny dom.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także