Morbid Angel – zmian w składzie ciąg dalszy

/ 19 czerwca, 2015

Dziwne roszady w Morbid Angel niestety się nie skończyły. Przypomnijcie w skrócie wydarzenia ostatnich dni:

– Gitarzysta Trey Azagthoth (na zdjęciu pierwszy od prawej) 15 czerwca 2015 roku poinformował na Facebooku, że znów będzie współpracował z wokalistą / basistą Stevem Tuckerem w ramach Morbid Angel.

– Pełniący dotychczas te role David Vincent (powyżej drugi od lewej) w odpowiedzi na domysły, że on w takim razie musiał wylecieć z zespołu, powiedział, że ani nie odszedł z niego, ani został o to poproszony.

– Wtedy odezwał się perkusista Tim Yeung (drugi od prawej), że to on rozstał się z grupą ze względu na nieporozumienia finansowe.

Nowy (i zarazem stary – bo w Morbid Angel wcześniej już dwukrotnie był) frontman postanowił wyjaśnić sytuację na Facebooku…

Czy obaj – ja i David – będziemy w MA?
Hahahahhahhahahaha
Sorry, człowieku, ja gram death metal, więc… NIE.

 

Here are a few answers to questions that I keep getting asked …What's up with David? I don't have a fucking clue ,…

Posted by Steven Tucker on 17 czerwca 2015

 

W tym momencie głos postanowił zabrać ostatni członek zespołu, który jeszcze tego nie zrobił – gitarzysta Thor Anders Myhren, zwany Destructhorem (na zdjęciu pierwszy z lewej). Jak się już domyślacie, również odszedł z kapeli.

Chciałbym ogłosił, że ja, Destructhor, również jestem poza Morbid Angel, ze względu na to, że oni chcą pracować bardziej lokalnie. W zasadzie dla mnie to całkiem dobre wieści, gdyś zdecydowałem się odejść z Morbid Angel po ostatniej europejskiej trasie w listopadzie i grudniu 2014 roku. Zdecydowanie nadszedł czas, bym kontynuował z norweskim ekstremalnym Myrkskog.

 

I would like to announce that I, Destructhor, as well am out of Morbid Angel. Due to issues of them wanting to work with…

Posted by Thor Anders Myhren on 18 czerwca 2015

W końcu 19 czerwca 2015 roku oficjalną informację prasową wystosował David Vincent. Ostatecznie wystąpił z zespołu.

Jest jedna bezwzględnie dobra wiadomość dla fanów Morbid Angel: zespół – choć nie do końca wiadomo w jakim składzie – już pracuje nad nowym krążkiem.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także