Muzycy AC/DC o przyszłorocznej trasie koncertowej

/ 7 listopada, 2014

Jak potwierdzili wczoraj muzycy z AC/DC, niezależnie od finału sprawy oskarżonego o posiadanie narkotyków Phila Rudda, zespół opublikuje "Rock or Bust" oraz wyruszy w trasę koncertową promującą to wydawnictwo. Dwaj muzycy z australijskiego zespołu – Brian Johnson oraz Angus Young – zostali przepytani przez BBC na okoliczność zbliżającego się tournée.

Okazuje się, że niemalże na pewno muzycy pojawią się na trasie w przyszłym roku i już ustalają pierwsze terminy koncertów. Oddajmy głos Angusowi:

Cóż, mamy nadzieję, że wyruszymy w trasę w przyszłym roku. Wszyscy są gotowi, więc… na pewno to zrobimy. Wiem, że pojawiają się już pierwsze ustalenia i próbujemy pogodzić ze sobą wszystkie terminy. No cóż, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby wszystko poszło zgodnie z planem.

Brian Johnson, choć na początku nie chciał tego powiedzieć, ostatecznie potwierdził, że trasa rozpocznie się w 2015 roku:

Chciałbym powiedzieć, że na pewno będziemy w trasie, ale… A co tam – niech będzie, że na pewno [śmiech].

Nowy album AC/DC zatytułowany "Rock or Bust" zostanie opublikowany 2 grudnia – jak do tej pory muzycy podzielili się z fanami tylko jednym singlem. Kawałek "Play Ball" możecie znaleźć poniżej:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także