Muzycy Deftones zapowiadają pracę nad nową płytą

/ 18 lutego, 2014

Jakiś czas temu na stronie internetowej magazynu Rolling Stone pojawiła się informacja, że muzycy z zespołu Deftones nie zajmą się przygotowaniem nowego materiału wcześniej, niż w 2015 roku. Jak się jednak okazuje, nie są to informacje do końca prawdziwe.

W wywiadzie dla Pulse Radio w tej sprawie wypowiedział się Chino Moreno:

Myślę, że wszyscy jesteśmy podekscytowani faktem, że razem będziemy mogli zrobić trochę hałasu. Dlatego właśnie – rozsądnie wszystko planując – czekamy na moment, aż będziemy mogli to zrobić. Mamy nadzieję, że będziemy mieli gotową płytę, albo chociaż cały niezbędny materiał do końca tego lub początku przyszłego roku.

Siódma długogrająca płyta Amerykanów zatytułowana "Koi No Yokan" została opublikowana w listopadzie 2012 roku. Album promował między innymi teledysk przygotowany na potrzeby singla "Romantic Dreams". Poniższy klip wyreżyserował Brett Novak.

Przypomnijmy, że w połowie kwietnia ubiegłego roku zmarł Chi Cheng, wieloletni basista grupy Deftones. Od 2008 roku muzyk przebywał w stanie śpiączki po wypadku samochodowym, w którym doznał poważnych obrażeń mózgu. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także