Koncerty Metal All Stars w Polsce odwołane?

/ 18 lutego, 2014

To miało być jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Na dwa koncert w czerwcu miała bowiem przyjechać supergrupa nazwana Metal All Stars. I była to nazwa jak najbardziej adekwatna, ponieważ w projekcie biorą udział między innymi: Philip Anselmo, Joey Belladonna, Udo Dirkschneider, Zakk Wylde, Nick Menza, czy Max Cavalera. Wiele jednak wskazuje na to, że muzycy nie pojawią się w Łodzi (26 marca) i Gdańsku (28 marca).

Na oficjalnej polskiej stronie Metal All Stars w serwisie Facebook jeden z użytkowników zapytał, czy prawdziwe są plotki o odwołaniu imprez. Odpowiedź była następująca:

Koncert w Gdańsku odwołany, ale walczymy jeszcze o Łódź. Proszę o chwilę cierpliwości, bo robimy wszystko co w naszej mocy, aby przynajmniej jeden koncert mógł się odbyć. Lada dzień przedstawimy w tym temacie oficjalne oświadczenie.

Wygląda więc na to, że sytuacja nie jest najlepsza, ale wciąż tli się nadzieja, że odbędzie się koncert w Łodzi. Czekamy zatem na oficjalne oświadczenie w tej sprawie i trzymamy kciuki za zorganizowanie choć jednego koncertu. Szkoda byłoby stracić możliwość zobaczenia tylu sław muzyki rockowej na jednej scenie…

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także