Nowa supergrupa: Dave Grohl, Corey Taylor, Max Cavalera…

/ 18 lutego, 2014

O tym, że panowie Mike Dean i Reed Mullin z Corrosion of Conformity planują powołać do życia niezwykły zespół pisaliśmy już w maju ubiegłego roku. Od tamtego czasu jednak sporo się zmieniło i z interesującego, niszowego projektu zrodziła się prawdziwa muzyczna maszyna. Wszystko za sprawą nazwisk muzyków, którzy mają zostać częścią supergrupy o nazwie Teenage Time Killer.

W skład nowopowstałego zespołu wchodzą między innymi: Dave Grohl (Foo Foghters), Corey Taylor (Slipknot), Jello Biafra (Dead Kennedys), Nick Oliveri (ex-Queens Of The Stone Age i Kyuss), Neil Fallon (Clutch), Keith Morris (Black Flag), Max Cavalera (Soulfy), Randy Blythe (Lamb of God) i wielu innych.

Niestety, ale pozostałe informacje związane z supergrupą Teenage Time Killer są owiane tajemnicą. Na pewno zebranie tych wszystkich muzyków w jednym miejscu będzie wymagało od pomysłodawców wielu starań. Jednak do odważnych świat należy, o czym świadczą słowa Reeda Mullina:

Mamy załatwionych tych wszystkich muzyków, którzy chcieli z nami współpracować. To bardzo dobre połączenie – ludzie będą mile zaskoczeni. Jest całkiem fajnie.

Czekamy zatem na więcej szczegółów związanych z tym niezwykłym muzycznym projektem.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także