Muzyk Testament czy Megadeth w Twoim zespole? Nie ma sprawy!

/ 21 maja, 2015

Masz skromny, powolutku rozwijający się zespół? Potrzebujesz wsparcia profesjonalistów, ale nie wiesz jak do nich dotrzeć? Teraz to banalnie proste, a wszystko za sprawą serwisu "Metal For Hire", gdzie można znaleźć oferty wystawione przez zawodowych muzyków, producentów czy inżynierów dźwięku. Już teraz w bazie można znaleźć takich fachowców jak Glen Drover (Megadeth, Testament), Bjorn Strid (Soilwork), Ralph Santolla (Decide, Obituary), czy Doc Coyle (Lamb of God, Trivium).

Na stronie można znaleźć również profesjonalnych fotografów koncertowych, ludzi zajmujących się promocją w internecie, czy prywatnych nauczycieli. Strona "Metal For Hire" dopiero się rozwija, ale wszystko wskazuje na to, iż jest to strzał w dziesiątkę. Muzycy mogą sobie trochę dorobić, a amatorskie zespoły mają szansę na zaistnienie w prawdziwym muzycznym świecie. Oczywiście nie ma nic za darmo, jednak o tej prawdzie życiowej powinien wiedzieć każdy z nas.

Poszukujecie fachowego wsparcia dla Waszego zespołu? Zajrzyjcie na stronę MetalForHire.com. Nie wiemy, czy muzycy zechcą przyjechać aż do Polski, ale może odpowiednio wysoka oferta będzie dla nich wystarczającym motywatorem?

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także