Muzyk metalowego Goatlord zamieszany w podwójne zabójstwo

/ 7 października, 2015

Do tragicznych wydarzeń doszło w piątek 2 października 2015 roku rano w Las Vegas. Joe Frankulin ruszył w stronę domu swojej sąsiadki, Jennifer Bagley Donoso, by zastrzelić 39-latkę. Potem porwał jej starszego syna Lexusa.

Jak donoszą świadkowie, na drzwiach garażu wypisał sprayem „I LOVE YOU BABY” – rzekomo była to wiadomość do 8-latka, w stronę którego w następnej kolejności, po zwabieniu go do swojego domu, wycelował broń.

Gdy policja przybyła na miejsce, było już za późno. Zabójca targnął się na swoje życie. Oficerowie znaleźli w kącie płaczące młodsze, 2-letnie dziecko zamordowanej.

47-letni muzyk nie był ostatnio w dobrym stanie. Sąsiedzi mieli go raczej za spokojnego człowieka, ale ich uwadze nie umknęły jego kłótnie z panią Donoso i jego pogarszający się nastrój. Jedna z mieszkanek dzielnicy zdradziła lokalnej telewizji:

Widziałam go parę razy, Było widać, że ma problemy.

Miejscowy „Las Vegas Review Journal” dziennik dodaje:

Joe Frankulin w ostatnich tygodniach sprzedał większość swojego dobytku i barykadował się w domu. Policja po piątkowym przeszukaniu jego domu stwierdziła, że panował tam bałagan i pełno w nim było znaków drogowych i tablic, które zasłaniać miały okna.

Dokładne przyczyny jego zachowania i tragedii nadal pozostają nieznane. W serwisie gofundme.com zbierane są pieniądze, by wspomóc bliskich zamordowanych.

Joe Frankulin grał w Goatlord od jego powstania w 1986 roku do rozpadu w 1997 roku. W tym czasie zespół wydał dwie płyty: „Reflections of the Solstice” oraz „Goatlord”. Trzecia – „The Last Sodomy of Mary” – z niewydanymi wcześniej utworami ukazała się w 2007 roku.

Poniżej znajdziecie utwór „Possessed Soldiers of War” z debiutanckiego krążka grupy z 1991 roku.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także