Na nowej płycie Queen zaśpiewa też Adam Lambert?

/ 14 marca, 2014

Od kilku miesięcy coraz więcej mówi się o nowej płycie zespołu Queen. Ma ona powstać w oparciu o utwory przygotowane przez Mercury’ego (zarówno z zespołem, jak i Michaelem Jacksonem). Jak się jednak okazuje, panowie z Queen Brian May i Roger Taylor – nie wykluczają, że resztę płyty uzupełnią premierowym materiałem, na którym wokalnie miałby się udzielić Adam Lambert.

Takie informacje pojawiły się w czasie wywiadu przeprowadzonego z muzykami przez VH1 Radio Network. Mówili oni między innymi:

Mamy kilka utworów, które zostały odkryte gdzieś w szufladzie, a które kiedyś przegapiliśmy. Tak, mamy może dwa, trzy, cztery albo pięć kawałków, nie wiem dokładnie. Nie będzie z tego całego albumu, ale to na pewno ciekawy materiał, a Freddie brzmi żywo i świeżo, tak jakby nagrywał to wczoraj. Graliśmy razem bardzo dużo i wydaje mi się, że to jest coś, co może spodobać się ludziom.

Muzycy zapytani, czy na nowej płycie znajdą się również utwory nagrane przez Adama Lamberta nie odpowiedzieli wprost, nieco się miotali, ale ostatecznie nie zaprzeczyli:

Brian: Wiesz, wszystko jest możliwe. Nigdy nie wiadomo.

Roger: To logiczne, to bardzo logiczne rozwiązanie, dlatego do końca nie wiem.  

Przypomnijmy, że zespół Queen przy wsparciu Adama Lamberta wyruszył właśnie w kolejną trasę koncertową. Tym razem trio odwiedzi Amerykę Południową (więcej o tej trasie pisaliśmy TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także