Bez kategorii

Na spotkanie z muzykami Metalliki pójdą…

/ 8 lipca, 2014

Wiedzieliśmy, że ten konkursy wywoła spore poruszenie. Spodziewaliśmy się wielu interesujących zdjęć, ale… to co się wydarzyło przerosło nasze oczekiwania! Dostaliśmy od Was setki świetnych zdjęć, za którymi kryły się wspaniałe ludzkie historie. Historie o Metallice i miłości do muzyki.

Gdybyśmy mogli, rozdalibyśmy dziesiątki wejściówek na spotkanie z zespołem, ale mogliśmy przekazać tylko dwa. Wiemy, że wiele osób po ogłoszeniu wyników będzie zawiedzione. Wielu, bardzo wielu z Was zasługiwało na główną nagrodę. Wiemy o tym. Dlatego dziękujemy za udział i prosimy o wyrozumiałość w kwestii ostatecznego wyboru zwycięzców.

Na meet & greet z Metallicą pójdą:

Waldemar Gabzdyl
Łukasz Kowalski (zgłoszony przez Marię Marczak)

Obu panom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Z Waldkiem i Łukaszem skontaktujemy się drogą elektroniczną.

Gdy przeglądaliśmy te setki zdjęć zrozumieliśmy, jak wiele znaczy dla Was nie tylko zespół Metallica, ale również nasze pismo – jesteście wspaniali!

No i oczywiście polecamy się na przyszłość, ponieważ na naszych łamach pojawi się jeszcze wiele interesujących konkursów.

mg

KOMENTARZE