Bez kategorii

Najlepsi gitarzyści wybrani

/ 3 maja, 2013

W poniedziałek poprosiliśmy Was o pomoc w wyborze najlepszych gitarzystów. W związku z zabawą związaną z kompletowaniem składu wirtualnego zespołu Teraz Rock Band oddaliście ponad 400 głosów. Na liście dziesięciu najpopularniejszych gitarzystów nie zabrakło Polaków, wśród których jeden – przy ogromnym wsparciu swoich fanów – znalazł się w ścisłej czołówce. Jednak wygrał ktoś inny. Kto? ZOBACZCIE SAMI.

W związku z głosowaniem organizowaliśmy również konkurs, w którym do wygrania były biografia "Mark Knopfler" wydawnictwa In Rock oraz płyta zespołu CF98 pt. "13". Nagrodę mogła otrzymać tylko jedna osoba, a jest nią – Monika Gabryszak, która zagłosowała na Jerry’ego Cantrella, Angusa Younga oraz Erica Claptona i bardzo ciekawie uzasadniła swoje wybory. Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą na podany w mailu adres.

Przypominamy, że to dopiero początek zabawy, która ma na celu zgromadzenie całego wirtualnego zespołu. Już w poniedziałek pomożecie nam wybierać najlepszych perkusistów. Nie zabraknie nagrody dla autora najciekawszego uzasadnienia! 

Redakcja

KOMENTARZE