Newsted: fragmenty nowej płyty do odsłuchania

/ 22 lipca, 2013
 
Na debiutanckim albumie Newsted, zatytułowanym "Heavy Metal Music" znajdzie się 11 utworów. Premiera tego wydawnictwa zaplanowana jest na 5 sierpnia. JEgo wydawcą w Europie będzie wytwórnia Spinefarm Records. Poniżej można posłuchać fragmentów wszystkich kompozycji, które znajdą się na płycie:
 
 
Według zapewnień Jasona Newsteda płyta "Heavy Metal Music" muzycznie będzie zbliżona do debiutanckiego minialbumu, zatytułowanego "Metal":
 
 
Epka z założenia miała być zajawką tego, co będzie na debiutanckim albumie. To cały czas metal. Nie wszystko na nim jest szybkie, ale wszystko jest ciężkie. 
 
 
 
 
Minialbum "Metal" w pierwszym tygodniu sprzedaży w Stanach Zjednoczonych trafił do 6200 nabywców. Uplasował się na 62. miejscu listy Billboard 200. 
 
Jak informowaliśmy wczoraj, zespół Newsted był zmuszony odwołać koncerty w Kanadzie w związku z chorobą swojego lidera. Jason Newsted nabawił się atypowego zapalenia płuc. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Niedawno były basista grupy Metallica ocenił dwa ostatnie albumy tej formacji

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także