Paul McCartney i Nirvana = Sirvana

/ 22 lipca, 2013
 
Piątkowy koncert Paula McCartneya na stadionie Safeco Filed w Seattle przyniósł fanom muzyka sporo niespodzianek. Eksbeatles zaprosił w pewnym momencie na scenę trzech muzyków. Na scenie pojawił się Dave Grohl, Krist Novoselic i Pat Smear. Dwaj pierwsi byli członkami zespołu Nirvana. Trzeci z wymienionych muzyków wspierał grupę podczas tras koncertowych.
 
Podobnie jak podczas koncertu charytatywnego z 12 grudnia ubiegłego roku w Madison Square Garden i występu w programie Saturday Night Live, supergrupa wykonała utwór "Cut Me Some Slack", który znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu dokumentalnego Dave'a Grohla "Sound City":
 
 
Jednak na tym nie zakończyły się atrakcje. Tym razem Paul McCartney i muzycy zespołu Nirvana wykonali wspólnie także piosenkę z repertuaru Little Richarda " Long Tall Sally" i trzy klasyki autorstwa The Beatles: "Get Back", "Helter Skelter" oraz "The End". 
 
Fragmenty występu, w których Paul McCartney i muzycy Nirvana wspólnie grają przed publicznością z Seattle, prezentujemy poniżej:
 
 
 
Występ Paula McCartneya wraz z muzykami formacji Nirvana odbył się w związku ze światową trasą koncertową "Out There", w ramach której artysta zagrał również w Polsce. Polski koncert odbył się 22 czerwca na Stadionie Narodowym. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z występu eksbeatlesa. Paul McCartney opublikował też krótki film wspominający jego koncert w naszym kraju.   
 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także