Nikki Sixx z Motley Crue wskazuje nowe gwiazdy rocka

/ 23 lipca, 2015

PVRIS, Crown the Empire, From Ashes to New i The Struts – to zdaniem Nikkiego Sixxa dobrze ro(c)kujące zespoły. Kolejne będzie wskazywał co jakiś czas na swoim blogu założonym na stronie iHeartRadio. Opowiada tam o kapelach wymienionych w pierwszym rzucie i wszystkich kolejnych kapelach, które zamierza wspierać:

Nie patrzcie na to, co już było, patrzcie na to, co nadejdzie. Te dzieciaki walczą w imię swoich przekonań, czapki z głów. To nie jest muzyka korporacji, lecz rodzi się w krwi, pocie i łzach dzięki wizji i ciężkiej pracy. Cóż może być ważniejsze? Pora odświeżyć swoje playlisty.

Pierwsza z wymienionych grup, PVRIS, ma już za sobą debiut. Płyta „White Noise” ukazała się w listopadzie 2014 roku. W ramach odświeżania playlisty zobaczcie ich teledysk do utworu „Fire” pochodzącego z tego wydawnictwa.

Crown the Empire też już nie jest takim młodym zespołem – istnieją od pięciu lat i nagrali już dwie długogrające płyty, a klip do utworu „Machines” z ostatniej z nich na YouTubie ma ponad 4 mln odtworzeń.

Trzeba jednak docenić misję muzyka Mötley Crüe i Sixx: A.M. oraz jego przekonanie, że rock nie umarł i ma przed sobą jeszcze wiele pięknych chwil.

Rock przetrwał każdą zmianę klimatu, negatywnie nastawione osoby i pojawiające się nowe trendy. Dla muzyki jest teraz ekscytujący czas – w radiu, które nigdy się nie zestarzeje, istnieje możliwość dzielenia się nowymi artystami i utworami.

Jak Wam się podobają zespoły polecone przez Nikkiego Sixxa pod tagiem #SupportNewMusic?

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także