Nowa płyta Iron Maiden w 2014 roku?

/ 23 kwietnia, 2013

Kluczowe zdanie dla fanów czekających na następcę wydanego w 2010 roku albumu "The Final Frontier" pojawia się na koniec rozmowy z wokalistą Iron Maiden. – Poza trasą koncertową zespół planuje nagranie nowe płyty, która, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zostanie wydana w 2014 roku – napisano pod wywiadem z Brucem Dickinsonem na łamach Talarforum.se. 

Nie wiadomo, czy informację taką zdradził dziennikarzom szwedzkiego serwisu Bruce Dickinson. Nie są to bowiem cytowane słowa muzyka, a redakcyjna wypowiedź. Nowa płyta Iron Maiden byłaby szesnastym studyjnym albumem w dorobku tej legendarnej formacji.  
 
 
Przed wydaniem "The Final Frontier" media przypominały słowa wypowiedziane wiele lat wcześniej przez Steveaa Harrisa, basisty Iron Maiden, jakoby po wydaniu piętnastej płyty grupa miała zaprzestać nagrywania premierowych materiałów. Muzyk wyjaśniał później, że jego wypowiedź nie jest już aktualna, bo sprawy się pozmieniały. 
 
Pod koniec marca swoją premierę miało koncertowe DVD Iron Maiden, na którym znalazł się zapis kultowego już koncertu z 1988 roku. Więcej o tym wydawnictwie pisaliśmy TUTAJ
 

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także