Machine Head: przesłuchania zakończone

/ 23 kwietnia, 2013

Zespół Machine Head został zmuszony do zatrudnienia nowego basisty po tym, jak w lutym odszedł Adam Duce. Współzałożyciel grupy miał ponoć stracić zainteresowanie sprawami zespołu. Po tym wydarzeniu obecni członkowie formacji uznali, że najlepszym rozwiązaniem będzie ogłoszenie oficjalnego naboru na wolne stanowisko. Zgłosić się mógł każdy, kto spełnił określone kryteria (więcej TUTAJ).

Proces został oficjalnie zakończony, co oznacza, że nie można przesyłać już zgłoszeń. Jak poinformowali muzycy w specjalnym oświadczeniu – poziom był wysoki, a lista osób, które przeszły przez pierwszy etap kwalifikacji, zostanie niedługo ogłoszona. Szczęśliwcy zostaną zaproszeni na indywidualne przesłuchania.

"Dużo ciężkiej pracy i wysiłku zostało włożone w każde wykonanie, a wiele osób nie obawiało się upublicznienia swoich poczynań, które mógł zobaczyć i ocenić cały świat. Trzeba było mieć dużo odwagi, żeby to zrobić – z tego powodu szanujemy naszych fanów jeszcze bardziej niż dotychczas. Odkryliśmy wielu wspaniałych muzyków, fantastycznych graczy, którzy nie zdecydowali się na śpiew i niestety musieli zostać zdyskwalifikowani, ale powinni bezwzględnie próbować dalej!" – możemy przeczytać w oświadczeniu.

Przypomnijmy, że jednym z muzyków, który chce dołączyć do Machine Head jest Christian Olde Wolbers, kojarzony z występami w Fear Factory. Szczególne wrażenie na członkach Machine Head zrobił jednak niejaki Frank Memolo, który zagrał najtrudniejszy utwór używając… tylko jednej ręki. Jego wykonanie możecie zobaczyć poniżej:

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także