Majowy Teraz Rock już w sprzedaży

/ 24 kwietnia, 2013

Majowy numer pisma Teraz Rock jest już w sprzedaży. Można go zakupić również w wersji elektronicznej w serwisie e-Kiosk.

W najnowszym wydaniu znajdziecie zapis naszych rozmów z Thirty Seconds To Mars, Deep Purple, IRA, Perfect, Big Cyc, Korn/Love and Death, HIM, Mumford & Sons, Mastodon, Mudhoney, Rob Zombie, Believe, Dr Misio, Bruno Schulz, Arena, Orchid, Orbita Wiru, The Bill.   
 
Przygotowaliśmy również coś specjalnego dla fanów zespołu Ten Years After – na czternastu stronach znajdziecie wiele cennych informacji o tej grupie. 
 
 
Gdy zaczniecie czytać najnowszy numer Teraz Rocka od tyłu i do góry nogami, dowiecie się wszystkiego o nadchodzącej płycie zespołu Kult, zatytułowanej "Prosto".
 
Sporo miejsca poświęciliśmy również Depeche Mode – w nowym numerze znajdziecie zarówno artykuł o grupie dowodzonej przez Dave'a Gahana, jak i recenzję najnowszej płyty, zatytułowanej "Delta Machine".
 
Poza tym przesłuchaliśmy Adama Kaczmarka z formacji Votum, przeszukaliśmy mieszkanie Kuby Kawalca z Happysad i zrelacjonowaliśmy kilkanaście koncertów. A to tylko część materiałów, jakie zamieściliśmy w majowym numerze. 
 
Reszty dowiecie się z naszego magazynu.  

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także