Nowe wydawnictwo Budki Suflera w przedsprzedaży

/ 12 listopada, 2014

Na płycie będzie można usłyszeć tak znane przeboje, jak: "Cień wielkiej góry", "Jest taki samotny dom", czy "Jolka, Jolka pamiętasz…", które zaśpiewane wraz z 700-tysięczną publicznością zabrzmiały niezwykle wzruszająco.

Na dodatkowych płytach w zestawie zostało zarejestrowane całe spotkanie z muzykami Budki Suflera w Akademii Sztuk Przepięknych na 20. Przystanku Woodstock, film "Making Of Woodstock" – czyli wspomnienia z próby oraz pakiet zdjęć z koncertu. Płyty można zakupić w przedsprzedaży w Siemashopie już dziś, a ich wysyłka nastąpi po 27 listopada 2014.

Jurek Owsiak o tym wydawnictwie:

I teraz moja osobista instrukcja – wysłuchaj pierwszy raz w skupieniu tej płyty bardzo głośno. Niech otoczą Cię wszystkie dźwięki muzyki, którą zespół stworzył 40 lat temu. Muzyki pełnej niezwykłych dzięków i pięknych głosów, które zachwycały zarówno wtedy, jak i teraz. Przypomnijcie sobie Wasze bycie wtedy, kiedy pierwszy raz usłyszeliście "Cień Wielkiej Góry". Rozbrzmiewająca muzyka przegoni Was po wszystkich zakamarkach duszy w poszukiwaniu atmosfery, klimatu i znajomych obrazów. Odlecicie!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także