Nowy "Teraz Rock" od jutra w sprzedaży!

/ 28 lipca, 2015

Przypominamy, że sierpniowy "Teraz Rock" od 29 lipca dostępny będzie w kioskach w całej Polsce, będzie go można również zamówić w naszym sklepie internetowym, a także – to dla zwolenników wersji elektronicznej – w e-Kiosku.

Czym zaskoczymy Was w sierpniu?

Miłośnicy twórczości grupy Slayer powinni być usatysfakcjonowani obszernym wywiadem, który z Tomem Arayą przeprowadził Jordan Babula. Wokalista amerykańskiego zespołu mówił o kulisach powstania nowej płyty, jej brzmieniu i przyszłości zespołu, w którym zaszły przecież spore zmiany kadrowe. Pozycja obowiązkowa!

Niemniej zadowoleni powinni być fani Linkin Park. Od dłuższego czasu prosili nas bowiem o wkładkę poświęconą swojemu ukochanemu zespołowi i… doczekali się! Przygotowaliśmy 12-stronicowy dodatek, w którym opisaliśmy historię zespołu, zrecenzowaliśmy wszystkie płyty i wpletliśmy kilka ciekawostek.  

Jeśli myślicie, że to koniec, to grubo się mylicie. Swoje miejsce w sierpniowym numerze znaleźli między innymi Joe Satriani, Noel Gallagher czy też zespoły Garbage, Faith No More, Dżem i The Clash. Polecamy również dział z felietonami i recenzje najnowszych rockowych wydawnictw. Zawiedzeni nie będą również miłośnicy naszej najmłodszej rubryki, czyli "Teraz Historia" – tam między innymi o Franku Zappie.

To oczywiście tylko niektóre z materiałów, które przygotowaliśmy dla Was w sierpniu, ale o pozostałych dowiecie się, kartkując najnowszego "Teraz Rocka". Przypominamy – od jutra w sprzedaży! 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także