Nowy album AC/DC ukończony!

/ 9 lipca, 2014

Brian Johnson był gościem TeamRock Radio i rozmowa – jak należało się spodziewać – zeszła na temat nowej płyty AC/DC, której przygotowaniem muzycy podobno zajmowali się przez ostatnie miesiące. Teraz już możemy być pewni, że to wydawnictwo ujrzy światło dzienne, ponieważ wokalista przyznał, że zostało już nagrane. Publikację krążka przewidziano na koniec tego roku.

Johnson zdradził również, że wraz z kolegami myśleli o tytule piętnastej długogrającej płyty w swoim dorobku i poważnie biorą pod uwagę propozycję "Man Down". Ma to być nawiązanie do faktu, że z zespołem pożegnać musiał się Malcolm Young, który bardzo poważnie zachorował (o czym szerzej TUTAJ). Nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja co do tytułu.

Przypomnijmy, że wokalista AC/DC jakiś czas temu wspominał, że wraz z kolegami chcą wyruszyć w trasę koncertową, podczas której promowaliby nowe wydawnictwo. Nic nie zostało jeszcze ustalone, ale muzyk wspominał, że może uda się wyruszyć jeszcze w tym roku.

Muzycy przygotowywali materiał na następcę płyty "Black Ice" w kanadyjskim Warehouse Studio, a nad pracami czuwał producent Brendan O'Brien

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także