Paul Di'Anno zapowiada nagrane w Polsce DVD

/ 9 lipca, 2014

Fanom muzyki metalowej nie trzeba długo tłumaczyć kim jest Paul Di’Anno. Ten legendarny wokalista zaśpiewał na dwóch pierwszych płytach heavymetalowej grupy Iron Maiden, a po opuszczeniu szeregów zespołu rozwijał swoje solowe projekty, wśród których wymienić warto choćby Killers czy Battlezone. W kwietniu br. Paul Di'Anno pojawił się w Polsce na solowej trasie koncertowej, w trakcie której nagrał swoje oficjalne wydawnictwo DVD.

Koncert, podczas którego zarejestrowano materiał na DVD, miał miejsce 9 kwietnia w krakowskim klubie Lizard King, gdzie Di’Anno zagrał w towarzystwie Turbo i Scream Maker. A co udało się wówczas zarejestrować? Rewelacyjny koncert w pełnym klubie, z publicznością, która długo nie pozwalała zejść Di'Anno ze sceny. W programie koncertu nie zabrakło najlepszych numerów Iron Maiden (z czasów, gdy Di'Anno był ich wokalistą), Killers i z solowego dorobku muzyka.

Zapis koncertu Di’Anno ukaże się nakładem Metal Mind Productions już 6 października, a dziś poznajemy jego tytuł – "The Beast Arises". Oprócz koncertu, na DVD znajdziemy także szereg materiałów dodatkowych m.in. wywiad z artystą. Dostępne będą także inne formaty: CD DG oraz 2LP.

mg | fot. Kara Rokita

KOMENTARZE

Przeczytaj także