Nowy album Deep Purple już w sprzedaży

/ 26 kwietnia, 2013

Za produkcję nowego dzieła Brytyjczyków odpowiadał Bob Ezrin, który współpracował już z takimi grupami jak Pink Floyd, czy Kiss. – To on jest w pełni odpowiedzialny za to, że powstał – takie jest moje zdanie – najlepiej brzmiący album Deep Purple z wszystkich, jakie nagraliśmy – powiedział Ian Gillan miesięcznikowi Teraz Rock. Pełny wywiad z wokalistą Deep Purple przeprowadzony przez Wiesława Weissa znajdziecie w najnowszym numerze naszego pisma. 

"Now What?!" w podstawowym wydaniu zawiera jedenaście premierowych kompozycji. Na rynku dostępna jest również wersja limitowana, na której znalazł się jeden dodatkowy utwór i płyta DVD. 
 
 
Na początku marca grupa Deep Purple udostępniła pierwszy utwór z nowej płyty, zatytułowany "All The Time in The World". Następnie grupa opublikowała w sieci piosenkę "Hell to Pay", którą Paweł Brzykcy w recenzji zamieszczonej w majowym numerze pisma Teraz Rock określił jako "hardrockowy cios w nos (także za sprawą zbiorowego zaśpiewu)". 
 
– Znamy i lubimy kilka rockowych legend za to, że grają zawsze po swojemu, wydaje się, że ciągle tak samo, ale jednak jest to bardziej bezpieczna i łatwiejsza droga od tej, którą podąża Ian Gillan i jego koledzy. Zwłaszcza na Now What?!, najbardziej zaskakującym longplayu formacji od czasów Purpendicular z 1996 roku – pisze Paweł Brzykcy w recenzji nowej płyty Deep Purple.
 
Tracklista "Now What?!":
01. A Simple Song
02. Weirdistan
03. Out Of Hand
04. Hell To Pay
05. Body Line
06. Above And Beyond
07. Blood From a Stone
08. Uncommon Man
09. Apres Vous
10. All The Time In The World
11. Vincent Price
 
Pełną recenzję nowej płyty Deep Purple i wywiad z Ianem Gillanem znajdziecie w majowym wydaniu pisma Teraz Rock. Numer dostępny jest również w formie e-wydania.
 
 

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także