Nowy album Linkin Park: okładka i niezwykły gość

/ 10 kwietnia, 2014

Szósty studyjny krążek muzyków z Linkin Park zatytułowany "The Hunting Party" nabiera kształtów. Właśnie zaprezentowano okładkę tego wydawnictwa (którą można zobaczyć niżej). Ponadto pojawiła się informacja, że gościnnie na płycie udzieli się gitarzysta grupy System of a Down Daron Malakian. Wiadomość przekazała stacja radiowa X95.9FM. Na płycie ma również pojawić się Page Hamilton z grupy Helmet. Informacje te nie zostały jeszcze jednak potwierdzone przez muzyków z Linkin Park.

Najważniejsze jednak, że nowa płyta pojawi się już 17 czerwca, czyli kilkanaście dni po występie Amerykanów na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Fani mogą mieć więc nadzieję, że muzycy zaprezentują kilka premierowych kompozycji. Supportem Linkin Park będzie grupa Fall Out Boy, która pierwszy raz odwiedzi nasz kraj.

Panowie z Linkin Park kilka tygodni temu udostępnili utwór "Guilty All The Same", który pochodzi z ich nieopublikowanego jeszcze krążka:

A co o płycie "The Hunting Party" mówi Mike Shinoda? Zobaczcie sami:

Zespół próbuje robić rzeczy, których wcześniej nie próbował. Po pierwsze, jesteśmy w innym studiu. Wszystkie płyty (poza MTM) nagraliśmy w tym samym miejscu; teraz będzie inaczej. Poprzednie krążki robiliśmy z pomocą producentów; tym razem to nasza własna inicjatywa. Zwykle piszemy i organizujemy wszystko za pomocą komputera; tym razem miksujemy i eksperymentujemy.

Zapowiada się interesująco!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także