Piersi dołączają do składu Przystanku Woodstock

/ 10 kwietnia, 2014

Zreformowany zespół Piersi, z nieco bardziej popowym repertuarem i wielkim przebojem, odwiedzi tegoroczny Przystanek Woodstock. Muzycy w składzie z Adamem Asanovem mają na koncie jedną płytę – "Piersi i Przyjaciele 2" – którą opublikowali w maju ubiegłego roku. Generalnie jednak zespół istnieje od 1984 roku i w tym czasie wydał siedem albumów studyjnych.

Album "Piersi i przyjaciele 2" otrzymał status, kolejno Złotej, a następnie Platynowej Płyty. Do najważniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy, z udziałem zespołu Piersi należy występ podczas Gali Sylwestrowej Polsatu i Radia ZET w Gdyni, oraz podczas  prestiżowych zawodów Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem. Zespół wystąpił także podczas WOŚP w Warszawie, na koncercie przed Pałacem Kultury oraz podczas transmisji na żywo w TVP2.

Polska grupa dołączyła tym samym do wcześniej ogłoszonych wykonawców. Na ten moment wiemy, że w Kostrzynie nad Odrą pojawią się między innymi: AcceptSkid RowHatebreed, Ska-PVolbeatBudka SufleraT.LoveComa i wielu innych. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także