Nowy album Tool w tym roku!

/ 7 marca, 2014

Zespół Tool nie rozpieszczał nas ostatnio informacjami na temat nowej płyty. To nic nadzwyczajnego, ponieważ popularni muzycy nie należą do specjalnie wylewnych. Jednak te informacje, które do nas docierały, nie były zbyt optymistyczne – wynikało z nich, że prace nad nową płytą się posuwają, ale szansa, że album pojawi się w tym roku była niewielka.

Okazuje się jednak, że może być lepiej, niż nam się wydawało. Amerykański serwis Crave Online doniósł właśnie, powołując się na swoje pewne źródło, że podczas spotkania z fanami przed koncertem w Portland gitarzysta grupy ToolAdam Jones – powiedział, że "album jest w stu procentach ukończony" i powinien pojawić się jeszcze w tym roku. Oczywiście muzyk nie podał żadnych dodatkowych informacji, ale wiadomość o nowej płycie w zupełności nam wystarczy.

Zespół Tool jest obecnie w trasie koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Zakończy się ona 27 marca. Pozostaje mieć nadzieję, że po zagraniu zaplanowanych koncertów muzycy oficjalnie potwierdzą, kiedy możemy spodziewać się nowej płyty.

Ostatnim albumem amerykańskiej formacji Tool jest "10,00 Days" z 2006 roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także