Płyta TOTO "Live In Poland" w kwietniu

/ 7 marca, 2014

Jeszcze przed ubiegłorocznym koncertem wiedzieliśmy, że zostanie on profesjonalnie zarejestrowany na potrzeby nowego DVD zespołu TOTO. Tak jak muzycy zapowiedzieli, tak zrobili. Płyta o prostym, acz jednoznacznym tytule "Live In Poland" zostanie opublikowana 29 kwietnia tego roku. Pojawi się na rynki za sprawą wytwórni Eagle Rock Entertainment.

Wydawnictwo, które powstało z okazji 35-lecia zespołu TOTO, będzie dostępne w kilku wersjach: jako podwójne CD, DVD, Blu-ray lub w wersji zawierającej wszystkie wymienione wcześniej płyty wzbogaconej o 60-stronicową książkę.

TOTO w Polsce wystąpiło w składzie: Steve Lukather (gitara i wokal), David Paich (klawisze, wokal), Steve Porcaro (klawisze, wokal), Joseph Williams (wokal), Simon Phillips (perkusja). Gościnnie na scenie pojawił się Nathan East, który zagrał na gitarze basowej.

Muzycy z zespołu TOTO podczas łódzkiego koncertu nie wykonywali tylko utworów ze swoich najnowszych płyt, ale również największe przeboje grupy – polska publiczność mogła usłyszeć między innymi takie utwory jak "Rosanna", czy "Africa".

Oto szczegóły:

01. Intro
02. Medley: On The Run / Child's Anthem / Goodbye Eleanor
03. Goin' Home
04. Hydra
05. St. George And The Dragon
06. I'll Be Over You
07. It's A Feeling
08. Rosanna
09. Wings Of Time
10. Falling In Between
11. I Won't Hold You Back
12. Pamela
13. 99
14. The Muse
15. White Sister
16. Better World
17. Africa
18. How Many Times
19. Stop Loving You
20. Hold The Line
21. Home Of The Brave

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także