Queen i Adam Lambert ponownie w trasie

/ 6 marca, 2014

Słynna grupa Queen kontynuuje swoją współpracę z Adamem Lambertem. Właśnie ogłoszono, że ten znany już wielu muzyczny projekt ponownie rusza w drogę. Brian May, Roger Taylor i wspomniany wcześniej wokalista zaprezentują się na dziewiętnastu koncertach, które latem odbędą się w Ameryce Północnej. Wszystko rozpocznie się 19 czerwca w Chicago, a zakończy nieco ponad miesiąc później w Waszyngtonie (więcej szczegółów TUTAJ).

Nie pojawiły się na razie żadne informacje związane z trasą koncertową po Europie. Przypomnimy, że Queen + Adam Lambert pojawili się na Starym Kontynencie w 2012 roku. Odwiedzili wówczas nawet Polskę – 7 lipca zagrali dla zgromadzonej na wrocławskim Stadionie Miejskim publiczności. Poza tym pojawili się również w Moskwie, Kijowie i Londynie.

Współpraca z młodym, ale niezwykle utalentowanym Adamem Lambertem nie powinna dziwić fanów grupy Queen. W październiku ubiegłego roku panowie May i Taylor wspominali, że jest to człowiek nieprzeciętny:

On jest niezwykły. Najlepszym dowodem na to jest jego głos. To jest głos jeden na miliard. Adam potrafi robić takie rzeczy, których ja nigdy wcześniej w swoim życiu nie słyszałem. Uważam, że mamy szansę na robienie wielkich rzeczy z Adamem Lambertem. On idealnie do nas pasuje, jest darem niebios.

Obszerniejsze fragmenty wywiadu można znaleźć TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także