Nowy teledysk Queensrÿche

/ 10 lipca, 2013

Album "Queensrÿche", z którego pochodzi utwór, został wydany 25 czerwca. Klip do "Fallout" został zarejestrowany w maju, podczas występu grupy na Rock Hard Festivalu w niemieckim Gelsenkirchen. To dynamiczna kombinacja nagrań koncertowych z ujęciami zza sceny. Efekt pracy zespołu możecie zobaczyć poniżej:

Warto przypomnieć, że obecnie na rynku funkcjonują dwa zespoły o nazwie Queensrÿche. Po rozłamie do jakiego doszło w pierwotnym składzie (Michael Wilton, Eddie Jackson i Scott Rockenfield) były wokalista grupy, Geoff Tate, założył drugą formację i zdecydował się na zachowanie nazwy. Jak twierdzi,  zamieszanie z tym związane znacznie zwiększyło zainteresowanie jego albumem "Frequency Unknown" (więcej na ten temat TUTAJ).

Sądząc po powodzeniu płyty "Queensrÿche", oryginalnemu zespołowi również wyszło to na dobre. Album trafił na 23. miejsce listy Billboard 200.

Płytę promuje obecnie seria koncertów w Stanach Zjednoczonych. W październiku muzycy ruszają w trasę koncertową po Europie, niestety nie zaplanowano występu w Polsce.

 

jk

KOMENTARZE

Przeczytaj także