Ofensywa gwiazd rocka w Dolinie Charlotty

/ 16 czerwca, 2016

Dziesiąty, jubileuszowy Festiwal Legend Rocka zapowiada się niezwykle interesująco. Organizatorowi udało się zaprosić szereg wielkich muzycznych gwiazd sceny rockowej, które pojawią się w Dolinie Charlotty w lipcu i sierpniu tego roku.

Bez wątpienia wydarzeniem bez precedensu jest kolejna wizyta samego Carlosa Santany. W lipcu 2013 roku muzyk, podczas swojego pierwszego występu w Dolinie Charlotty, przerwał koncert i stwierdził, że to jego nowy dom. Mówił prawdę, bo wróci na Festiwal Legend Rocka – przyjedzie do Doliny Charlotty po raz trzeci w swojej karierze. Zagra dokładnie 8 lipca.

Nie mniej ciekawie będzie dzień wcześniej, ponieważ do Doliny Charlotty przyjedzie największa amerykańska gwiazda glam rocka lat 70., niezastąpiona Suzi Quatro. Wokalistka zaprezentuje swoje największe muzyczne przeboje,  w związku z czym pewne jest jedno – będzie się działo na Festiwalu Legend Rocka!

Kolejne tygodnie po występach Carlosa Santany i Suzi Quatro również powinny zainteresować wszystkich fanów klasycznego rocka. W weekend 25-26 lipca w Dolinie Charlotty zaprezentują się bowiem Marillion przy wsparciu Mike + The Mechanics oraz Deep Purple. Podsumowaniem X Festiwalu Legend Rocka będzie weekend 5-6 sierpnia, a tym razem przed zgromadzoną w amfiteatrze publicznością zaprezentują się The Sisters of Mercy i Whitesnake.

 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o festiwali odbywającym się w Dolinie Charlotty? Szukasz informacji o szczegółach imprezy? Zaciekawiła Cię historia tego niezwykłego miejsca? Sięgnij po czerwcowy numer „Teraz Rocka”, w którym pojawił się specjalny dodatek poświęcony Festiwalowi Legend Rocka!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także