Overkill zdradza szczegóły nowej płyty

/ 16 sierpnia, 2016

Wiemy już oficjalnie, że nowy album amerykańskiego zespołu Overkill został zatytułowany „Grinding Wheel” i zostanie opublikowany w listopadzie tego roku nakładem Nuclear Blast. O płycie wypowiedział się lider i wokalista zespołu, Bobby „Blitz” Ellsworth:

Właśnie dopasowałem teksty do naszego nadchodzącego albumu. Jesteśmy o kilka chwil od zakończenia całego procesu. Musimy jeszcze dograć kilka fragmentów gitary i dośpiewać kilka linii wokalnych. Większość utworów jest jednak ukończona. Liczymy, że płyta pojawi się w pierwszych tygodniach listopada.

Nie jest to termin przypadkowy, ponieważ to właśnie pod koniec roku odbędzie się trasa koncertowa Overkill, która obejmie również nasz kraj – muzycy pojawią się 15 listopada w stołecznym klubie Progresja Music Zone oraz 16 listopada krakowskim Kwadracie. Jest już pewne, że fani zgromadzeni na obu koncertach będą mieli okazję do zapoznania się z premierowym materiałem z płyty „Grinding Wheel”.

Zespół Overkill ma na swoim koncie siedemnaście albumów długogrających, z których ostatnim jest wspomniany już „White Devil Armory”, który ukazał się w 2014 roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także