Nie żyje 22-letni wokalista zespołu The Lapelles

/ 16 sierpnia, 2016

Muzycy ze szkockiego zespołu The Lapelles poinformowali na swoim Facebooku o śmierci wokalisty i lidera grupy, Gary’ego Watsona. Mogliśmy tam przeczytać między innymi:

Zszokowani, z ciężkim sercem i smutkiem przekazujemy wam wiadomości o śmierci Gary’ego, który odszedł dziś rano w wyniku obrażeń, które odniósł podczas wypadku z ostatniej nocy.

Jak donoszą szkockie media, muzyk zmarł w wyniku obrażeń, które poniósł po upadku do rzeki Clyde. Informacje te nie zostały jednak potwierdzone.

Choć zespół The Lapelles nie uzyskał jeszcze statusu międzynarodowej gwiazdy, w opinii krytyków i fanów muzycy mieli spory potencjał i szansę na pełną sukcesów karierę. Po śmierci Gary’ego Watsona opublikowano wiele kondolencji, a wśród nich znaleźli się muzycy ze słnnej grupy Franz Ferdinand, którzy pożegnali muzyka nazywając go „utalentowanym człowiekiem”:

Zespół, który powstał w 2014 roku, pracował nad pierwszym albumem długogrającym. Na razie nie wiadomo, czy pozostali muzycy zdecydują się kontynuować karierę pod szyldem The Lapelles.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także