Ozzy Osbourne nie wyklucza nowej płyty Black Sabbath

/ 9 czerwca, 2014

Pisaliśmy o tym wielokrotnie, ponieważ wielokrotnie muzycy z Black Sabbath byli o to pytani – czy powstanie nowy album, następca doskonale przyjętej "Trzynastki"? Tony Iommi mówił, że jeśli zdrowie pozwoli – byłby zainteresowany; Ozzy Osbourne kilka tygodni temu nie powiedział "nie". Czy coś od tego czasu się zmieniło?

Przed jednym z koncertów Black Sabbath wokalista został zapytany o przyszłość. Oto jego odpowiedź:

Nie rozmawialiśmy o tym. Istnieje jednak szansa, że powstanie nowy album. Do tej pory jednak nie usiedliśmy i nie zdecydowaliśmy, co robić dalej. Na razie chcemy skończyć tę trasę koncertową i wtedy zobaczymy.

Nadzieja, że pojawi się następca albumu "13" pozostaje. Muzycy początkowo nie byli zainteresowani nagrywaniem nowego krążka, ale muzyczny i marketingowy sukces ich ostatniego wydawnictwa musiał dodać im skrzydeł.

Przypomnijmy, że już pojutrze (11 czerwca) zespół Black Sabbath wystąpi w naszym kraju w związku z Impact Festival. Muzycy będą promować ostatni album, ale – jak pokazują poprzednie koncerty – zaprezentują również swoje największe przeboje.

Zespołowi Black Sabbath poświęciliśmy wkładkę w najnowszym numerze pisma Teraz Rock. Numer możecie znaleźć w kioskach w całej Polsce oraz w internecie (więcej TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także