Exodus: odchodzi Rob Dukes, powraca Steve Souza

/ 9 czerwca, 2014

Wiele się ostatnio wydarzyło w thrashmetalowej legendzie – zespole Exodus. W zespole dowodzonym przez Gary'ego Holta zmienił się wokalista. Współpracującego przez dziewięć lat z amerykańską grupą Roba Dukesa zastąpił Steve "Zetro" Souza, który występował w zespole w latach 1986-1993 oraz 2002-2004.

O tej zmianie poinformował Gary Holt w specjalnym oświadczeniu:

Nasz zespół musiał podjąć bardzo trudną decyzję – rozstać się z Robem Dukesem. Darzymy go ogromną miłością i podziwem oraz doceniamy jego ciężką pracę, którą włożył w nagrywanie niektórych zabójczych kawałków. Ale w tym momencie Tom, Lee, Jack i ja uznaliśmy, że zmiana jest konieczna i jednomyślnie zdecydowaliśmy, że na pokład wróci Steve Souza!

Wokalista również nie krył swojego zadowolenia tą decyzją byłych, a teraz już obecnych kolegów z Exodus.

Przypomnijmy, że amerykański zespół ma na swoim koncie dziewięć albumów długogrających, z których ostatnim jest "Exhibit B: The Human Condition" z 2010 roku. W skład zespołu, który istnieje od 1980 roku, wchodzili między innymi Kirk Hammett, Paul Bostaph czy John Tempesta. Obecnie grupę tworzą Lee Altus, Jack Gibson, Tom Hunting oraz wspomniani Gary Holt i Steve Souza.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także