Paradise Lost zapowiada DVD "Symphony for the Lost"

/ 8 października, 2015

Symphony for the Lost” ukaże się 20 listopada 2015 roku. Najnowsze wydawnictwo Paradise Lost będzie dostępne na DVD oraz na dwóch płytach kompaktowych. Koncert zarejestrowany został we wrześniu 2014 roku w Bułgarii. W nagraniach wzięła udział Orkiestra Opery Narodowej i chór Rodna Pesen.

Wokalista Nick Holmes wspomina tamto wyjątkowe wydarzenie.

Fragmenty orkiestrowe w studiu w przeciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci nagrywaliśmy wiele razy, gdyż wiele z naszych utworów zaaranżowanych jest klasycznie. Jednakże nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji grać z filharmonikami z Płowdiwia, a na dodatek zrobienia tego w tak prestiżowej lokalizacji, jaką jest amfiteatr rzymski.

Zobaczcie, czego się spodziewać po „Symphony for the Lost”.

Wydawnictwo dołączy do czterech albumów Paradise Lost zarejestrowanych na żywo. Ostatnia studyjna płyta grupy pojawiła się 2 czerwca tego roku. Okładkę „The Plague Within” stworzył polski grafik i ilustrator Zbigniew M. Bielak.

Utwory z tego albumu (i nie tylko) już wkrótce usłyszeć będziemy mogli na żywo. Paradise Lost pojawi się w Polsce na dwóch koncertach – 21 października 2015 roku muzycy zagrają w Alibi we Wrocławiu, a dzień później w B90 w Gdańsku.

ud

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także