Paul McCartney i Ringo Starr razem na scenie

/ 15 stycznia, 2014

Organizatorzy ceremonii rozdania prestiżowych nagród Grammy poinformowali, jacy wykonawcy uświetnią ten niezwykły dzień. Wśród występujących na scenie w Staples Center znaleźli się dwaj muzycy kojarzeni z zespołem The Beatles: Paul McCartney i Ringo Starr. Na razie nie wiadomo, jaki dokładnie repertuar zaprezentują.

Na ten moment wiadomo, że ten wyjątkowy koncert odbędzie się w przeddzień rozdania nagród, czyli 26 stycznia. Data nie jest jednak przypadkowa, ponieważ tego dnia minie dokładnie 50 lat, od kiedy zespół The Beatles pierwszy raz pojawił się w amerykańskiej telewizji. Organizatorzy zapowiedzieli, że w związku z tym wszystkie zaproszone gwiazdy wykonają największe przeboje słynnej brytyjskiej grupy. Poza eksbeatelsami, na scenie zobaczymy między innymi: Daft Punk, The Eurythmics, Lorde, Katy Perry, Taylor Swift, czy Macklemore & Ryan Lewis.

Paul McCartney w tym roku ma szansę na zdobycie nagrody Grammy – został nominowany w kategorii "Najlepsza piosenka rockowa" za utwór "Cut Me Some Slack", który nagrał wspólnie z Davem Grohlem, a także za ścieżkę dźwiękową do filmu "Live Kisses".

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także